do kasy suma: 0,00 zł

Zamówienia telefoniczne

+48 882 105 332

wyszukiwarka zaawansowana
Opcje przeglądania

Okresowa obsługa techniczna kombajnów CL 560 zapewnia bezawaryjną eksploatację maszyny. Podczas intensywnych żniw serwisy olejowe i czynności konserwacyjne to najważniejsze zabiegi, od których zależy prawidłowe funkcjonowanie całej maszyny i jej kluczowych komponentów. Wymiana olejów i płynów obiegowych wymaga równoległej wymiany filtrów stosowanych w tych układach. Odpowiednie produkty tego typu można kupić przy okazji nabycia olejów silnikowych, hydraulicznych czy przekładniowych i płynów chłodniczych do kombajnu CL 560 lub innych maszyn New Holland. Wszystkie te komponenty i inne części są dostępne w naszym sklepie internetowym.

Filtry do kombajnów CL 560

Serwis olejowy kombajnu to ważny element przygotowania maszyny do sezonu i utrzymania jej wysokiej wydajności przy intensywnej pracy w sezonie. W takich warunkach wszyscy stawiają na oryginalne rozwiązania. Użytkownicy i serwisanci chętnie kupują oferowane przez nas oryginalne oleje i smary rekomendowane przez New Holland – są to środki zapewniające odpowiednie warunki pracy zarówno jednostki napędowej, jak i układu hydraulicznego. Podobnie jest z filtrami do kombajnów CL 560. Dobre ceny oraz dostępność oryginalnych filtrów do popularnych CL 560-tek powodują, że mało kto decyduje się na zakup niesprawdzonych zamienników. Podkreślmy, że w naszym sklepie są dostępne głównie części, oleje, smary i filtry produkowane przez producentów oryginalnego wyposażenia marki New Holland.

Filtr układu hydraulicznego do kombajnu CL 560

Filtr układu hydraulicznego w kombajnie New Holland z serii CL 560 należy wymieniać w trakcie każdego serwisu olejowego. Sprawny element zapewnia wydajne oczyszczanie oleju hydraulicznego w układzie, który w trakcie eksploatacji zużywa się i może zostać zanieczyszczony. Efektywne filtrowanie zapewnia właściwe smarowanie i odpowiednie warunki pracy precyzyjnych elementów układu, których naprawa lub wymiana mogłaby pochłonąć znaczne środki i wiele roboczogodzin. Mając to na uwadze i szykując się do serwisu olejowego układu hydraulicznego, trzeba pamiętać, aby kupić odpowiednie filtry. Dobre filtry do kombajnu CL 560 są dostępne w tej kategorii. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub w przypadku problemu ze znalezieniem części czy filtrów do innych układów CL-560-tki, a także innych maszyn New Holland, zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi. Jesteśmy dostępni pod numerem do zamówień telefonicznych. Pomożemy dobrać części oleje, smary i filtry do każdego modelu i ustalimy warunki oraz czas dostawy, tak aby części dotarły na czas.

Filtr olejowy do silnika CL560-tki

Serwis olejowy jednostki napędowej jest niezbędnym elementem zabiegów konserwacyjnych. Przeglądy olejowe silników kombajnów CL 560 realizuje się w określonych interwałach, które producent wyznaczył jako bezpieczny okres eksploatacji prawidłowo konserwowanego silnika. Oryginalny olej oraz filtr oleju jednostki napędowej to podstawa.

Filtr oleju do układu olejowego silnika kombajnu CL 560 jest dostępny w tej kategorii. Wystarczy kliknąć i zostanie wysłany we wskazane miejsce wraz z pozostałymi zamówionymi w sklepie komponentami i akcesoriami do przeglądu. Przypomnijmy, że w razie problemu ze znalezieniem wszystkich potrzebnych części i akcesoriów, warto zadzwonić pod widoczny w górnej części strony numer do zamówień telefonicznych. Pomożemy i szybko skompletujemy zestaw do obsługi i serwisu olejowego kombajnu CL 560 przy danym stanie licznika motogodzin. Pomożemy też dobrać brakujące, zniszczone lub zgubione korki oraz inne drobne akcesoria, które czasem giną lub ulegają uszkodzeniu w trakcie eksploatacji czy realizacji zabiegów serwisowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium