do kasy suma: 0,00 zł

Zamówienia telefoniczne

+48 882 105 332

wyszukiwarka zaawansowana

Części hedera do kukurydzy marki New Holland

Zbiory kukurydzy wymagają użycia specjalnego sprzętu. Kombajny używane podczas prac są wyposażone w charakterystyczne przystawki – hedery do kukurydzy. Wyposażenie tego typu pozwala szybko zbierać plony i wstępnie przetwarzać zbiory, tak aby uzyskać wydajność podczas żniw. Heder do kukurydzy marki New Holland to jedna z najwyższej jakości części stosowanych w branży. Urządzenie jest trwałe i wydajne. Jednak nawet solidny heder z czasem się zużywa. Nikogo nie dziwi fakt, że ruchome elementy urządzenia, przekładnie oraz napęd łańcuchowy wymagają serwisowania i muszą być co jakiś czas wymieniane. Ważne, żeby podczas bieżącej obsługi i napraw stawiać na oryginalne części zamienne, które gwarantują przywrócenie wydajności urządzenia i ustawień fabrycznych. Wysokiej jakości części do hederów New Holland są dostępne w naszym sklepie internetowym. 

HEDER DO KUKURYDZY - NEW HOLLAND - CZĘŚCI DO KOMBAJNÓW

Co najczęściej wymieniają użytkownicy hederów?

Intensywna eksploatacja hedera to spore obciążenie dla wszystkich elementów maszyny. W trakcie żniw zużywają się noże rozdrabniaczy, elementy przekładni napędowych, łańcuchy, ślizgi i osłony. Mechanika hedera jest dość skomplikowana i składa się z wielu stosunkowo delikatnych elementów ruchomych. Prawidłowo konserwowane i czyszczone funkcjonują dość długo. Jednak podczas intensywnych zbiorów kukurydzy i tak dochodzi do zużycia części z nich. 

Warunki w trakcie prac rzadko okazują się idealne, co może prowadzić do dodatkowych utrudnień i powodować o wiele większe obciążenie poszczególnych podzespołów hedera. W takich sytuacjach zdarzają się uszkodzenia mechaniczne, które powodują o wiele szybsze zużycie elementów lub awarie przekładni napędowych. Mając to na uwadze, warto mieć pod ręką telefon do naszego sklepu. Wystarczy zadzwonić, aby szybko złożyć zamówienie na potrzebne części do hedera New Holland do kukurydzy, które zostaną dostarczone bez zbędnej zwłoki na adres wskazany przez zamawiającego. 

Nasi technicy pomogą dobrać odpowiednie części hedera do kukurydzy. Wystarczy podać dane przystawki kombajnu. Na naszej stronie jest dostępny link do katalogu części zamiennych marki New Holland – wystarczy kliknąć link z logo marki, aby samodzielnie przeglądać katalog i wybierać części potrzebne do naprawy. W razie potrzeby nasi pracownicy pomogą złożyć zamówienie i podpowiedzą, co jeszcze warto dokupić, aby niczego nie zabrakło podczas prac serwisowych. 

Jakie części najczęściej wymienia się w hederach do kukurydzy?

  1. Elementy napędu łańcuchowego – łańcuch pracujący w ekstremalnych warunkach jest narażony na o wiele szybsze zużycie. W ramach obsługi serwisowej zaleca się jego regularne czyszczenie i smarowanie, ale z czasem i tak pojawiają się ślady zużycia.
  2. Ślizgi i osłony – jak już wspomnieliśmy mechanika hedera to wiele ruchomych części pracujących w kontakcie. Nic dziwnego więc, że zużywają się ślizgi i osłony, które chronią stykające się części przed zniszczeniem.
  3. Elementy przekładni – wałki i koła zębate zastosowane w hederach wytrzymują naprawdę sporo, ale jak każda przekładnia czasem mogą zostać uszkodzone. W ofercie naszego sklepu są dostępne oryginalne komponenty, osłony i akcesoria do montażu, które gwarantują przywrócenie sprawności przekładni i całego hedera do kukurydzy.
  4. Pędzel smarujący – w przypadku maszyn pracujących w takich warunkach obsługa techniczna to podstawa. Nie da się jej realizować bez odpowiednich akcesoriów. Jak się okazuje, jednym z potrzebniejszych jest pędzel smarujący. Czyszczenie i smarowanie komponentów ruchomych hedera do kukurydzy to jeden z ważniejszych elementów regularnych czynności konserwacyjnych, które zaleca się wykonywać w interwałach kilkudziesięciu do kilkuset godzin w zależności od intensywności realizowanych prac i warunków, w jakich są wykonywane.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium