do kasy suma: 0,00 zł

Zamówienia telefoniczne

+48 882 105 332

wyszukiwarka zaawansowana

Nowa seria ciągników CVT w klasie maszyn o mocy 100 koni mechanicznych dla wielu użytkowników okazuje się trafnym wyborem. Te wydajne i oszczędne maszyny szybko zdobywają kolejnych zwolenników dzięki licznym pozytywnym opiniom. Jak widać po eksploatowanych egzemplarzach, regularne przeglądy serwisowe zapewniają bezawaryjną eksploatację ciągników. Drobne i bardziej rozległe usterki zdarzają się rzadko – ich powodem są zazwyczaj zaniedbania i zaniechania serwisowe lub uszkodzenia mechaniczne, do których dochodzi w trakcie eksploatacji. Stosując oryginalne części i akcesoria, można szybko i trwale przywrócić pełną sprawność ciągnika i wszystkich jego komponentów.

Części do ciągników CVT 100 – co się psuje?

Jak wynika z danych sprzedaży naszego sklepu z częściami zamiennymi, rozległe usterki ciągników CVT 100 zdarzają się niezwykle rzadko i są spowodowane uszkodzeniami lub zaniedbaniami. Użytkownicy modeli CVT 100 najczęściej kupują zestawy do okresowej obsługi serwisowej. Dobre ceny i dostępność oryginalnych części zamiennych w naszym magazynie sprawiają, że mało kto szuka oszczędności w tym zakresie – wszyscy są zgodni, że lepiej postawić na jakość i pewność, jaką niesie ze sobą montaż oryginalnych filtrów i stosowanie rekomendowanych przez producenta olejów i płynów eksploatacyjnych. W rankingu najczęściej kupowanych części do modelu CVT 100 uplasowały się więc oryginalne materiały eksploatacyjne i części się zużywające.

Ile kosztuje filtr hydrauliki do ciągnika CVT 100?

Wydajny układ hydrauliczny małego ciągnika CVT to jedna z jego większych zalet. Przy regularnej obsłudze i wymianie oleju hydraulicznego oraz filtra będzie pracował bez zarzutu przez długi czas. Oryginalny filtr oleju do układu hydraulicznego tej maszyny to wydatek od niespełna 400 do niewiele ponad 500 PLN. Wydaje się to rozsądną ceną za wysoką jakość i wydajność oczyszczania oleju w układzie hydraulicznym. Oferowane przez nas filtry do hydrauliki ciągnika CVT 100 to elementy, które producent maszyny rekomenduje do stosowania podczas obsługi gwarancyjnej.

Ile kosztuje filtr oleju silnika ciągnika CVT 100?

Ciągnik CVT 100 został wyposażony w nowoczesną sprawdzoną jednostkę napędową znaną z innych maszyn. Silnik ten zapewnia dobre parametry użytkowe i okazuje się całkiem oszczędny w tak skonfigurowanej ciągniku, a jego obsługa serwisowa nie nastręcza żadnych problemów. Ceny oryginalnych olejów i filtrów do tej maszyny można określić jako przystępne. Nie ma też problemu z dostępnością tych komponentów. W magazynie Perkozparts zawsze znajduje się zapas filtrów do ciągników CVT 100. Cena pojedynczego fabrycznie nowego oryginalnego filtra oleju silnikowego do tej coraz popularniejszej maszyny to niewiele ponad 100 PLN.

Ile kosztuje łożysko igiełkowe półosi do CVT 100?

Dopracowany układ napędowy i kierowniczy stanowią kolejne zalety tej kompaktowej maszyny. Doskonałe parametry i wydajność CVT 100 zachęcają użytkowników do pracy pod obciążeniem. Maszyna doskonale radzi sobie również z przeszkodami terenowymi. Trudne warunki pracy oraz intensywna eksploatacja powodują jednak zużywanie się niektórych elementów, takich jak łożyska igiełkowe półosi. Sama wymiana wydaje się nieskomplikowana. Koszt pojedynczego oryginalnego łożyska przekracza natomiast nieznacznie 80 PLN.

Ile kosztuje osuszacz klimatyzacji do CVT 100?

Kolejnym elementem, który znajduje się wysoko na liście części zamiennych kupowanych przez użytkowników i serwisantów obsługujących ciągniki CVT 100, jest osuszacz klimatyzacji. Okres eksploatacji osuszacza jest ograniczony, co powoduje, że raz na jakiś czas trzeba go po prostu wymienić. Cena oryginalnego osuszacza w sklepie z częściami autoryzowanego dealera części zamiennych to koszt około 300 PLN.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium