do kasy suma: 0,00 zł

Zamówienia telefoniczne

+48 882 105 332

wyszukiwarka zaawansowana
Opcje przeglądania

Filtry do maszyn rolniczych

Dostępne w naszej szerokiej ofercie filtry do ciągników i maszyn rolniczych to z pewnością akcesoria funkcjonalne i skutecznie poprawiające pracę każdego urządzenia. Znajdują się tutaj modele przeznaczone do silników, klimatyzacji, hydrauliki, paliwa, a także samej kabiny. Dzięki ich zastosowaniu praca w gospodarstwie będzie o wiele prostsza, a wykorzystywane pojazdy przez dłuższy czas zachowają swoje właściwości i optymalne osiągi. Warto używać oryginalnych produktów, gdyż to właśnie one gwarantują największą efektywność działania oraz osiągnięcie pożądanych efektów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Filtry do maszyn rolniczych, które znajdują się w naszym asortymencie to produkty renomowanych firm. Ich wybór jest bardzo ważny, bowiem mają znaczący wpływ na sprawne działanie maszyn. Dobrze dobrane filtry chronią elementy urządzeń przed szybkim wyeksploatowaniem, zniszczeniem czy korozją. Filtry do maszyn rolniczych odpowiadają między innymi za czystość powietrza, należy jednak o nie dbać i regularnie je czyścić, by spełniały bez zarzutu funkcję, do jakiej są przeznaczone i nie spowodowały awarii. Filtry do maszyn rolniczych, służące do filtrowania oleju trzeba z kolei regularnie wymieniać na nowe. Nowoczesne ciągniki są coraz bardziej skomplikowanymi pojazdami, a do ich produkcji wykorzystuje się nowoczesne technologie. Pojazdy te w rolnictwie wykorzystywane są na co dzień.

Dlatego filtry do ciągników powinny być doskonałej jakości, by sprawdziły się podczas ciężkiej pracy w trudnych warunkach. Filtry do ciągników muszą spełniać wyższe wymagania niż te do samochodu, między innymi dlatego, że pojazdy te pracują tam, gdzie jest dużo kurzu i innych zanieczyszczeń, na przykład podczas żniw czy innych prac polowych. Profesjonalne filtry do ciągników to gwarancja niezawodnej pracy całej maszyny.

Filtry - Model TC 5070 - Seria TC - NEW HOLLAND

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium