do kasy suma: 0,00 zł

Zamówienia telefoniczne

+48 882 105 332

wyszukiwarka zaawansowana
Opcje przeglądania

Myjki wysokociśnieniowe, odkurzacze przemysłowe i zamiatarki ręczne - oto świat marki Kranzle, która obecnie wyznacza standardy jakości urządzeń czyszczących na światową skalę. Prezentujemy niezawodne urządzenia, które cechują się dojrzałą techniką. Decydując się na zakup sprzętu Kranzle, zawsze odnosisz korzyści z najwyższej jakości Made in Gernamy. Doskonała wydajność mycia i szczególnie długa żywotność.

Myjki ciśnieniowe Kranzle to przede wszystkim wysoka jakość materiałów, innowacyjne wzornictwo, łatwa i przyjazna obsługa oraz niezawodne działanie.

Myjki ciśnieniowe to niezawodny sposób na zbliżoną do ideału czystość. Duże ciśnienie wody, jakie jest wytwarzane przez pompę znajdującą się wewnątrz myjki sprawia, że nie oprze się jej żaden brud. Zaletą tych urządzeń jest również ich wszechstronne zastosowanie. Myjki ciśnieniowe przydatne są zarówno w przedsiębiorstwach, jak i w gospodarstwie domowym. Są niezastąpione podczas mycia elewacji, poradzą sobie z przywróceniem czystości zachlapanemu błotem ogrodzeniu, skutecznie pomogą umyć samochód czy ogrodowe betonowe ścieżki.

Na dużych powierzchniach, wymagających częstego sprzątania, sprawdzą się zamiatarki. Wykorzystywane są do porządkowania parkingów i innych utwardzonych powierzchni, jak beton czy kostka brukowa. Zamiatarki niezbędne są w ogrodnictwie, zakładach przemysłowych, a nawet w rolnictwie. Na budowach, w dużych halach przemysłowych na porządku dziennym są odkurzacze o dużej mocy. Odkurzacze dzielą się na kilka rodzajów - ze względu na ich przeznaczenie, moc silnika czy wagę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium