do kasy suma: 0,00 zł

Zamówienia telefoniczne

+48 882 105 332

wyszukiwarka zaawansowana

Oleje Fuchs

Oryginalne i wysokiej jakości oleje Fuchs to produkty, które sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach. Ich stosowanie to gwarancja bezpieczeństwa i prawidłowego działania maszyn rolniczych. Te produkowane z wykorzystaniem najnowszych technologii i testowane w ekstremalnych warunkach oleje fuchs mają wiele zalet.

Charakteryzuje je duża trwałość, lepkość, a także niewielkie zużycie. Zastosowanie olejów tego producenta daje pewność, że podzespoły maszyny uzyskają doskonałą ochronę i będą pracować bez zarzutu. W naszym asortymencie znajdą Państwo wielosezonowe oleje Fuchs, przeznaczone do różnych typów i modeli maszyn rolniczych.

Oleje Fuchs to produkty wysokiej jakości, które znajdują zastosowanie w różnego typu pojazdach. Wśród z nich są również maszyny rolnicze pracujące często w trudnych, a nawet ekstremalnych warunkach i potrzebujące niezawodnych olejów. Znajdujące się w naszej ofercie oryginalne oleje Fuchs spełniają najwyższe normy i są produkowane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Maszyny rolnicze pracujące w polu wymagają maksymalnej ochrony, dlatego wybór dobrego oleju jest bardzo ważny. Oleje Fuchs to marka, która jest na rynku od lat. Wieloletnie doświadczenie pozwala producentowi na doskonalenie swoich produktów. Obecnie dostępne na rynku oleje dają gwarancję pełnej ochrony wszystkich podzespołów maszyn rolniczych – dotyczy to zarówno silnika, jak i układów hydraulicznych i przekładni.

Duża lepkość tych olejów wpływa także na ich wydajność, ich zaletą jest również to, że zabezpieczają elementy maszyn przed korozją. Zanim ulepszone oleje Fuchs trafiły do sprzedaży, zostały przetestowane w najtrudniejszych warunkach podczas pracy w polu. Oferowane przez naszą firmę oleje Fuchs dostępne są w pojemnikach o różnej pojemności, by każdy klient mógł nabyć taką ilość oleju, jaka jest mu niezbędna.

DUOTAC ZAHNRADSPRAY FUCHS 400ML DUOTAC ZAHNRADSPRAY FUCHS 400ML
Producent: FUCHS-OIL
Cena: 38,13 zł
Wysyłka w: 24 godziny
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium