do kasy suma: 0,00 zł

Zamówienia telefoniczne

+48 882 105 332

wyszukiwarka zaawansowana

Ładowarki teleskopowe New Holland z serii LM 7 to produkty, które sprawdza się idealnie w przypadku użytkowników, którzy potrzebują solidnego wysięgnika, którego zasięg oscyluje w okolicy 7 metrów oraz maksymalnego udźwigu przekraczającego 3 tony. Popularne LM 7-ki są oferowane w kilku wersjach. Jako popularniejsze można wskazać modele o udźwigu 3,5 oraz 4,2 ton. To solidne teleskopy, które sprawdzają się w rolnictwie, przemyśle i na budowie. Prawidłowo eksploatowane i serwisowane, zapewniają ekonomię i wydajność przez długi czas. Egzemplarze z udokumentowaną historią serwisową (z zachowanymi rachunkami za oryginalne materiały eksploatacyjne i części zamienne), uzyskują dobre ceny na rynku wtórnym. Kupujący często zwracają się do nas z pytaniem o historię serwisową danej maszyny. Pomagamy też wycenić materiały do obsługi technicznej i napraw. Regularnie obsługujemy wielu użytkowników, którzy w ramach prowadzonej działalności eksploatują ładowarki z tej serii.

Części do ładowarek teleskopowych New Holland LM 7

Duży udźwig, zdolność do pokonywania przeszkód terenowych oraz duży zasięg wysięgnika sprawiają, że LM 7 jest postrzegana jako maszyna mocna i wszechstronna. Często ładowarki tego typu są eksploatowane w trudnych warunkach i pod obciążeniem. Regularna obsługa techniczna, w tym przeglądy i zabiegi konserwacyjne realizowane zgodnie z rekomendowanym przez producenta harmonogramem serwisowym zapewniają trwałość i niezawodność maszyn. Czasem jednak zdarzają się uszkodzenia i awarie, które zbagatelizowane mogą powodować kosztowne i trudne do usunięcia usterki. Niezależnie od stanu maszyny i jej przebiegu zaleca się stosowanie do jej serwisowania oryginalnych części i materiałów eksploatacyjnych. Dzięki nim zyskuje się pewność, że sprzęt jest odpowiednio przygotowany do użytkowania i w pełni sprawny. Warto też zwrócić uwagę na to, że oryginalne części do maszyn New Holland, które są dostępne w naszym sklepie, mają przystępne ceny. Dodatkową zaletą jest to, że w jednym miejscu można zamówić wszystkie części, akcesoria i materiały eksploatacyjne. Dla wielu ważny jest też krótki czas realizacji zamówień.

Części do napraw i przeglądów teleskopówek z serii LM 7

Kupując części do napraw LM 7, warto postawić na współpracę z autoryzowanym dealerem części zamiennych. Nasza firma współpracuje zarówno z użytkownikami eksploatującymi maszyny New Holland, jak i z niezależnymi serwisami obsługującymi ładowarki swoich klientów. Wystarczy założyć konto w naszym sklepie internetowym lub skontaktować się z nami pod numerem do zamówień telefonicznych, a podpowiemy, co kupić, aby usunąć usterkę, zrealizować kompletny przegląd przy danym przebiegu i na co zwrócić uwagę, aby maszyna pracowała dalej bez zarzutu. Podkreślamy, że oferujemy głównie oryginalne części zamienne i materiały eksploatacyjne rekomendowane przez producenta maszyn i stosowane przez autoryzowany serwis w trakcie przeglądów gwarancyjnych.


Kupując w naszym sklepie czujniki temperatury, podkładki, przełączniki, tuleje, śruby, nakrętki czy materiały eksploatacyjne do teleskopówek LM 7, można mieć pewność, że zamawia się komponenty najwyższej jakości, których trwałość i funkcjonalność jest taka sama, jak części demontowanych. Dzięki temu można utrzymać sprzęt w odpowiednim stanie technicznym i zachować jego pierwotne parametry eksploatacyjne przez cały okres użytkowania. W razie problemu ze znalezieniem potrzebnych części i komponentów zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi pod wspomnianym wyżej numerem do składania zamówień telefonicznych. Pomożemy szybko znaleźć potrzebne części oraz ustalimy ceny i czas dostawy. Zachęcamy do współpracy z Perkozparts.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium