do kasy suma: 0,00 zł

Zamówienia telefoniczne

+48 882 105 332

wyszukiwarka zaawansowana

Ładowarki teleskopowe New Holland są szeroko wykorzystywane w przemyśle rolniczym, budownictwie i wielu innych branżach. Seria LM 6 jest jedną z popularniejszych w swojej klasie. Rozsądna cena, doskonałe parametry robocze oraz trwałość powodują, że sprzęt ten cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród przedsiębiorców kupujących nowe maszyny, jak i na rynku wtórnym. Kluczem do wydajnej eksploatacji jest jednak, jak zawsze, regularna i fachowa obsługa techniczna.

Jednym z jej ważniejszych elementów są odpowiednie materiały eksploatacyjne i części zamienne. W naszym sklepie są dostępne oryginalne akcesoria serwisowe. Warto pamiętać, że Perkozparts od lat oferuje użytkownikom sprzętu CNH Industrial komponenty i materiały rekomendowane przez producenta. Jesteśmy autoryzowanym dealerem i partnerem serwisowym marki New Holland, dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość i rozsądne ceny.

Części zamienne do ładowarek teleskopowych z serii LM6

Ładowarki z serii LM 6 są dostępne w kilku wariantach. Maszyny różnią się między sobą udźwigiem, co wynika z różnic w ich specyfikacji i wyposażeniu. Kupując części zamienne, warto się upewnić, czy dany produkt na pewno pasuje do wybranego modelu. Można to sprawdzić w katalogu części zamiennych lub zadzwonić pod numer do zamówień telefonicznych i poprosić o pomoc naszego konsultanta.

Wiele komponentów można stosować w różnych modelach z serii LM 6 zamiennie, ale nie wszystkie. Jak wspomnieliśmy powyżej, ładowarki teleskopowe LM 6 to maszyny solidne i trwałe, a odpowiednia obsługa zapewnia wiele motogodzin bezproblemowej eksploatacji. Wystarczy pamiętać o okresowych przeglądach i stosować oryginalne oleje, smary, filtry i inne części zużywające się, które są dostępne w naszym magazynie.

Wszystkie oferowane przez nas komponenty to części z katalogu producenta maszyny lub producenta oryginalnego wyposażenia. Dzięki temu, wymieniając podkładki czy czujnik temperaturyprzełącznik świateł albo ślizg w swojej ładowarce New Holland LM 6, masz pewność, że nowa część będzie tej samej jakości, co demontowany komponent. Oryginalne komponenty od Perkozparts dają gwarancję, że konserwacja, wymiana i naprawa przywróci pełną sprawność i wydajność ładowarki.

Materiały do obsługi technicznej ładowarek LM 6

W sklepie Perkozparts znajdziesz też wszystkie akcesoria i materiały do okresowych przeglądów olejowych i konserwacji. Oferujemy oryginalne rekomendowane przez New Holland oleje silnikowe, hydrauliczne i przekładniowe oraz smary do konserwacji wrażliwych elementów ładowarki. Jak wiadomo, podstawowa obsługa techniczna, konserwacja i przeglądy wydłużają okres trwałości wszystkich komponentów maszyny, jednak z czasem dochodzi do ich zużycia, zostają przypadkowo uszkodzone lub psują się na skutek zaniechań serwisowych. W takich przypadkach konieczna jest naprawa.

Części lub całe komponenty do wymiany można nabyć także w naszym sklepie. W przypadku problemu z ładowarką LM 6 warto skonsultować się z naszym działem obsługi. Podpowiemy, co kupić, aby w pełni usunąć usterkę i na co zwrócić uwagę, aby do podobnego uszkodzenia nie doszło w przyszłości. Współpracujemy zarówno z przedsiębiorcami eksploatującymi teleskopówki New Holland z serii LM 6, jak i z mechanikami naprawiającymi maszyny swoich klientów. Zapewniamy dobre ceny, krótki czas realizacji i wsparcie w trakcie doboru części i komponentów, a oferowane przez nas części są dostarczane z naszego magazyny firmowego. Stany magazynowe części są na bieżąco uzupełniane dzięki regularnym dostawom z głównego magazynu producenta tych popularnych ładowarek serii LM 6.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium